7. Video domofons COMMAXVideo domofons COMMAX - komplekts privatmājām vai ofisiem

Zemapmetuma video panelim COMMAX DRC- 40P  ir liela noturība pret mehāniskām iedarbībām (antivandala izpildījums). Videokamerai ir sekojošie parametri: m/b, 1/3'', 380 tvl, 0, 1 lk, aps. leņķis. 50°x38°. 4-vadu savienojums  ar videomonitoru.
Melnbalts  videomonitors COMMAX DPV-4PM2, kas ir paredzēts darbam videodomofona sastāvā. Videomonitoram ir m/b 10cm ekrāns (4"). Ir divu izsaukumu paneli un papildus videoatmiņas bloka pieslēgšanas iespēja.
Barošanas bloks COMMAX RF -2A vai DSA-12V2A nodrošina elektronikas un elektriskās slēdzenes barošanu  distancionālai durvju atvēršanai.
Droši un nedārgi izpildīšanas mehānismi: aizsardzības uzlikas ar iekšēju kustīgu  rokturi ABUS vai HOPPE (Vācija), slēdzene KFV(Vācija), elektriskā slēdzene (elektromagnēta sprūds) JIS vai TESA (Spānija), profilcilindrs ISEO (Itālija) - uzstādāmi uz jebkādām durvīm. Hidrauliskais durvju aizvērējs TELESCO (Spānija) vai GEZE (Vācija) ir paredzēts automātiskai durvju taisīšanai ciet aiz apmeklētājiem.  Aizvērējam ir ātruma un  pievilkšanas spēka regulēšana dažāda svara un izmēra durvīm.

KODA ATSLĒGAS, SARUNU IEKĀRTAS, AUDIO UN VIDEO DOMOFONI, PROXIMITY -UZSTĀDĪŠANA, APKALPOŠANA, REMONTS 


www.dialogss.lv  www.domofons-info.lv