9. Piekļūšanas kontroles sistēma Z5-R iButtons vai proximityPiekļūšanas kontroles sistēma Z5-R ar elektronisko atslēgu iButtons (Touch Memory) vai ar proximity karšu izmantošanu
Piekļūšanas kontroles ir vienkārša un lēta sistēma uz Z5-R kontrollera bāzes. Tiek izmantotas iButtons (Touch Memory) elektroniskās atslēgas un uzliekami vai caurslēdzami nolasītāji.
Piekļūšanas kontroles ir vienkārša un lēta sistēma uz Z5-R kontrollera bāzes. Tiek izmantotas bezkontakta kartes (proximity) un Matrix nolasītāji.
Barošanas bloks COMMAX RF -2A vai DSA-12V2A nodrošina elektronikas un elektriskās slēdzenes barošanu  distancionālai durvju atvēršanai.
Droši un nedārgi izpildīšanas mehānismi: aizsardzības uzlikas ar iekšēju kustīgu  rokturi ABUS vai HOPPE (Vācija), slēdzene KFV(Vācija), elektriskā slēdzene (elektromagnēta sprūds) JIS vai TESA (Spānija), profilcilindrs ISEO (Itālija) - uzstādāmi uz jebkādām durvīm. Hidrauliskais durvju aizvērējs TELESCO (Spānija) vai GEZE (Vācija) ir paredzēts automātiskai durvju taisīšanai ciet aiz apmeklētājiem.  Aizvērējam ir ātruma un  pievilkšanas spēka regulēšana dažāda svara un izmēra durvīm.

KODA ATSLĒGAS, SARUNU IEKĀRTAS, AUDIO UN VIDEO DOMOFONI, PROXIMITY -UZSTĀDĪŠANA, APKALPOŠANA, REMONTS 


www.dialogss.lv  www.domofons-info.lv