2. Koda atslēga FARFISA FC-32(42)Koda atslēga FARFISA FC-32(42) - vienkāršs, bet drošs aparatūras komplekts, paredzēts piekļuves ierobežošanas organizēšanai

Koda panelis FARFISA FC - 32 paredzēts montāžai sienā vai durvīs, ir metāliskās spiedpogas un korpuss, gaismas un skaniskās atvēršanas indikācijas, ļauj izmantot vairākus kodus; regulēt atvēršanas ilgumu.
Koda panelis FARFISA FC - 42 paredzēts montāžai uz sienas vai uz durvīm; ir metāliskas spiedpogas un korpuss, gaismas un skaņas atvēršanas indikācijas; ļauj izmantot vairākus kodus, regulēt atvēršanas ilgumu.
Barošanas bloks COMMAX RF -2A vai DSA-12V2A nodrošina elektronikas un elektriskās slēdzenes barošanu  distancionālai durvju atvēršanai.
Droši un nedārgi izpildīšanas mehānismi: aizsardzības uzlikas ar iekšēju kustīgu  rokturi ABUS vai HOPPE (Vācija), slēdzene KFV(Vācija), elektriskā slēdzene (elektromagnēta sprūds) JIS vai TESA (Spānija), profilcilindrs ISEO (Itālija) - uzstādāmi uz jebkādām durvīm.
Hidrauliskais durvju aizvērējs TELESCO (Spānija) vai GEZE (Vācija) ir paredzēts automātiskai durvju taisīšanai ciet aiz apmeklētājiem.  Aizvērējam ir ātruma un pievilkšanas spēka regulēšana dažāda svara un izmēra durvīm.

KODA ATSLĒGAS, SARUNU IEKĀRTAS, AUDIO UN VIDEO DOMOFONI, PROXIMITY -UZSTĀDĪŠANA, APKALPOŠANA, REMONTS