5. Audio domofons ar koda atslēgu moduli FARFISA MODYDaudzdzīvokļu audio domofons ar koda atslēgu moduli FARFISA MODY - komplekts paredzēts nelielām mājām
Moduļu metālisks izsaukumu panelis FARFISA MODY  ar kodu moduli - audio sakari ar abonentiem, distanciāla durvju atvēršana un atvēršana ar koda atslēgas palīdzību. Panelis var būt iebūvēts virs apmetumā vai zem apmetumā.
Barošanas bloks  PRS-210ED  nodrošina elektronikas un elektriskās slēdzenes barošanu  distancionālās durvju atveršanas laikā.
Abonentu ierīces - audio klausules FARFISA PT - 511EW, nodrošina kvalitatīvu divpusējus sakarus ar izsaukumu paneli. Katrai ierīcei ir spiedpoga distancionālai durvju atvēršanai.
Droši un nedārgi izpildīšanas mehānismi: aizsardzības uzlikas ar iekšēju kustīgu  rokturi ABUS vai HOPPE (Vācija), slēdzene KFV(Vācija), elektriskā slēdzene (elektromagnēta sprūds) JIS vai TESA (Spānija), profilcilindrs ISEO (Itālija) - uzstādāmi uz jebkādām durvīm. Hidrauliskais durvju aizvērējs TELESCO (Spānija) vai GEZE (Vācija) ir paredzēts automātiskai durvju taisīšanai ciet aiz apmeklētājiem.  Aizvērējam ir ātruma un  pievilkšanas spēka regulēšana dažāda svara un izmēra durvīm.

KODA ATSLĒGAS, SARUNU IEKĀRTAS, AUDIO UN VIDEO DOMOFONI, PROXIMITY -UZSTĀDĪŠANA, APKALPOŠANA, REMONTS 


www.dialogss.lv  www.domofons-info.lv