8. Audio domofons FARFISA MODY ar proximityAudio domofons FARFISA MODY uz 1 abonentu ar proximity moduli - ideāls komplekts, paredzēts maziem ofisiem
Izsaukumu panelis FARFISA MODY uz 1 abonentu ar proximity moduli paredz sakari ar sekretāri, distancionālu atvēršanu un atvēršanu  ar bezkontakta kartīšu palīdzību. Panelis var būt iebūvēts virs apmetumā vai zem apmetumā.
Barošanas bloks  PRS-210ED  nodrošina elektronikas un elektriskās slēdzenes barošanu  distancionālās durvju atveršanas laikā.
Abonentu ierīce - audio klausule FARFISA PT - 511EW, nodrošina kvalitatīvu divpusēju sakari ar izsaukumu paneli un ir spiedpoga distancionālai durvju atvēršanai.
Droši un nedārgi izpildīšanas mehānismi: aizsardzības uzlikas ar iekšēju kustīgu  rokturi ABUS vai HOPPE (Vācija), slēdzene KFV(Vācija), elektriskā slēdzene (elektromagnēta sprūds) JIS vai TESA (Spānija), profilcilindrs ISEO (Itālija) - uzstādāmi uz jebkādām durvīm. Hidrauliskais durvju aizvērējs TELESCO (Spānija) vai GEZE (Vācija) ir paredzēts automātiskai durvju taisīšanai ciet aiz apmeklētājiem.  Aizvērējam ir ātruma un  pievilkšanas spēka regulēšana dažāda svara un izmēra durvīm.

KODA ATSLĒGAS, SARUNU IEKĀRTAS, AUDIO UN VIDEO DOMOFONI, PROXIMITY -UZSTĀDĪŠANA, APKALPOŠANA, REMONTS 

www.dialogss.lv  www.domofons-info.lv