6. Audio domofons COMMAXAudio domofons COMMAX - komplekts privatmājām vai ofisiem
Zemapmetuma audio izsaukumu panelis COMMAX DR - 2AN - metālisks korpuss, kas aizsargā no atmosfēras nokrišņiem, izsaukuma spiedpoga, 2 vadu savienojums ar abonentu ierīci. Izsaukumu panelis ir viegli montējams stabā vai  sienā.
Audio klausule COMMAX DP - 201R -nodrošina divpusējus sakarus ar izsaukumu paneli un ļauj distancionāli atvērt durvis,  melodiskais izsaukuma signāls, autonoma barošana. Ir iespēja pieslēgt divas audio klausuļes pie viena izsaukumu paneļa.
Barošanas bloks COMMAX RF -2A vai DSA-12V2A nodrošina elektronikas un elektriskās slēdzenes barošanu  distancionālai durvju atvēršanai.
Droši un nedārgi izpildīšanas mehānismi: aizsardzības uzlikas ar iekšēju kustīgu  rokturi ABUS vai HOPPE (Vācija), slēdzene KFV(Vācija), elektriskā slēdzene (elektromagnēta sprūds) JIS vai TESA (Spānija), profilcilindrs ISEO (Itālija) - uzstādāmi uz jebkādām durvīm. Hidrauliskais durvju aizvērējs TELESCO (Spānija) vai GEZE (Vācija) ir paredzēts automātiskai durvju taisīšanai ciet aiz apmeklētājiem.  Aizvērējam ir ātruma un  pievilkšanas spēka regulēšana dažāda svara un izmēra durvīm.

KODA ATSLĒGAS, SARUNU IEKĀRTAS, AUDIO UN VIDEO DOMOFONI, PROXIMITY -UZSTĀDĪŠANA, APKALPOŠANA, REMONTS 


www.dialogss.lv  www.domofons-info.lv