SIA DIALOGS S

по-русски

SIA Dialogs S – ilggadēja pieredze darbā ar koda atslēgām un sarunu iekārtām (no 1987. gada), uzstādīšanas darbu ātrums un kvalitāte, agrāk uzstādītas atslēgas garantijas un servisa apkalpošana, remonts, nomaiņa un modernizācija.
 
SIA Dialogs S veic koda atslēgas, audio un video domofonu montāžu daudzdzīvokļu māju ieejas durvīm, slēdzeņu sistēmu (uzliktņu, iekaļamo slēdzeņu, profilcilindru, elektrisko sprūdu), hidraulisko durvju aizvērēju uzstādīšanu, dažādas aparatūras uzstādīšanu metāla, plastikāta, koka durvīm birojos, noliktavas un saimnieciskajās telpās, bērnu pirmsskolas iestādēs, uzstādīšanu privātmāju vārtiem un vārtiņiem utt. Montāžu veic pieredzējuši speciālisti maksimāli īsos termiņos.  

SIA Dialogs S veic agrāk uzstādīto dažādu sistēmu aparatūras tehnisko apkalpošanu. Objektu pieņem tehniskajā apkalpošanā pēc apskates, remonta vai nomaiņas (pēc nepieciešamības). SIA Dialogs S veic aparatūras remontu, modernizāciju vai maiņu, kabeļsavienojumu rekonstrukciju, kodu iestatīšanu, programmēšanu, maiņu, profilcilindru remontu, atslēgu izgatavošanu,  hidraulisko aizvērēju remontu un regulēšanu un citus darbus, kas saistīti ar audio un video domofonu, kodu atslēgu (elektriskā vai mehāniskā tipa), piekļuves kontroles sistēmu (proximity, iButton utt.) apkalpošanu.  

SIA Dialogs S kopš 1989. gada ražo universālās koda atslēgas ar sarunu iekārtām Dialogs110. Vienkāršība un drošība nodrošina aparatūrai ilgu darbspēju augsti kvalificētās tehniskās apkalpošanas apstākļos.


KODA ATSLĒGAS, SARUNU IEKĀRTAS, AUDIO UN VIDEO DOMOFONI, PROXIMITY -UZSTĀDĪŠANA, APKALPOŠANA, REMONTS