REMONTS


по-русски

SIA Dialogs S veic aparatūras remontu, regulēšanu, programmēšanu, kodu maiņu, cilindru remontu, atslēgu izgatavošanu, hidraulisko durvju aizvērēju remontu un regulēšanu un citus darbus, kas saistīti ar audio un video domofonu, koda atslēgu (elektriskā vai mehāniskā tipa), piekļuves kontroles sistēmu (proximity, iButton utt.) apkalpošanu.
Vienreizējo remontu izcenojumi, ja nav tehniskās apkalpošanas līguma, iekļauj sevī meistara izsaukuma cenu (remontdarbi, profilakse, ārējais skats),  nomainīto iekārtu cenu.  Ja objekts atrodas ārpus Rīgas, pasūtītājs apmaksā ceļa izdevumus. Kad izsauc uz nezināmiem objektiem, atsevišķos gadījumos ir vajadzīgs iepriekšējais darbu novērtējums.
Veicot ēku renovācijas darbus, parasti nomaina domofonus, koda atslēgas, piekļuves kontroles sistēmas uz modernāku aparatūru. Mūsu speciālisti veic objekta apskati, izstrādā projektu, novērtē darbus un iekārtas.
Veicot ieejas durvju nomaiņu, nomaina visu slēdzenes sistēmu. Jebkurā gadījumā (nomainot ar koka, metāla vai plastikāta durvīm), labāk uzstādīt slēdzene, durvis izgatavojot ražošanā.  Bet nepieciešamības gadījumā veicam slēdzenes sistēmas uzstādīšanu objektā.

Dažreiz rodas nepieciešamība nomainīt daudzdzīvokļu mājās uzstādītās mehāniskās koda atslēgas, kas nav paredzētas šim nolūkam. Tās ļoti ātri nodilst un slikti strādā pie lielas caurlaidības.  Mēs ieteicam drošam un efektīvam darbam piemērotās iekārtas un uzstādām tās. Veicot remontdarbus ēku ieejas telpās parasti tiek veikta kabeļsavienojumu rekonstrukcija. Atstāt vecus kabeļsavienojumus nav lietderīgi. Šos darbus veic ciešā kontaktā ar celtniekiem. Pēc apskates, projekta izstrādes un tāmes sastādīšanas mēs nomainām kabeļus, vadus, veicam  aparatūras pārvietošanu. Ja nepieciešams, varam nomainīt visu slēdzenes sistēmu un pašu aparatūru uz jaunu.

KODA ATSLĒGAS, SARUNU IEKĀRTAS, AUDIO UN VIDEO DOMOFONI, PROXIMITY -UZSTĀDĪŠANA, APKALPOŠANA, REMONTS